מהי גיאוביולוגיה?

גיאוביולוגיה היא חקר הקשר שבין כדור הארץ לחיים.

זהו תחום שבו חוקרים את השפעותיה של קרינה קוסמית וקרני כדור הארץ, של צורות הנדסיות, של חומרים, צבעים, מוצרים טכנולוגיים וכן הלאה על יצורים חיים. כולנו יודעים שמקומות מסויימים יוצרים תחושת נועם, ואילו באחרים אנו חשים שלא בנוח. יש מקומות שמשפיעים הצלחה על יושביהם ואחרים גורמים למזל רע.

אנו מוקפים ברטטים. כוחות האנרגיה שבסביבה שלנו יכולים להיות הרמוניים או צורמים.

מרחב המחייה שלנו, מקום העבודה ואזור הבילוי שלנו נתונים להשפעת כוחות אלו, הפועלים על גופנו בלי שנחוש בכך. הגלים, הקיימים ביקום כולו, יכולים לגרום להשפעות מזיקות שפוגעות במצבנו הגופני והנפשי, וכן בהתנהגותנו. לאחר חשיפה ארוכה למקומות מזיקים, עלולות להתפתח בעיות, החל במחלוקות קלות וכלה בפתולוגיות חמורות יותר: אבדן חיוניות, נדודי שינה, סרטן, התאבדות, דמנציה... בהתאם למידת הרגישות של האדם.

תפקיד הגיאוביולוג הוא לחשוף את הגורמים המזיקים הללו, לאזן מחדש את מרחב המחייה ולהעלות את רמת הגלים החיוביים על מנת לאפשר לגוף לטעון את עצמו מחדש. ישנן הוכחות מדעיות לכך, ששהייה ממושכת באתר לא מאוזן משפיעה בצורה ברורה על התפקוד האלקטרומגנטי של תאי הגוף, מדלדלת את הגוף ומחלישה את המערכת החיסונית.

לדברי ד"ר הארטמן (רופא גרמני, 1953) "מחלות גם נגרמות בעיקר מהמקום שבו אנו שוכנים." לפני טיפול בתסמיני המחלה, עלינו לטפל קודם כל בבית.


© 2017 Geobiology.co.il  ||  All Rights Reserved Developed by Image-in.co.il